מצאנו עם מונח "שירותים" :
תוצאות נוספות
לחץ לפרטים
שם: ציפי
אזור: קרית טבעון
תחומי עיסוק: הוראה; עבודות בבית; פקידות, עבודה משרדית; עיצוב, צילום, טקסט; מדיה, תרבות; שונות; שירותים; עריכה, הגהה, תירגום, איור; תיירות;
כישורים: יש לי ניסיון רב בכתיבה, הגהה, תקשורת, ניהול והפקה.

לחץ לפרטים
שם: יעקב
אזור: קרית מוצקין
תחומי עיסוק: חיות; רכב; שונות; שירותים; שיווק ומכירות; אחזקה;
כישורים: שלום אני גימלאי עבדתי בתחומים שונים והם עובד בתעשיה צבאית עבודה בחברות שרות שונות בבתי לקוחות לתיקון מוצרי חשמל כגון: מכונות כביסה תנורי אפיה מדיחי כלים. יש לי הכשרה עם תעודה כטכאי גז רמה 1 עבדתי בחברת הייטק למחצה בתחום הרכבות מכניות וחיווט.

לחץ לפרטים
שם: שלמה
אזור: חיפה
תחומי עיסוק: הוראה; ילדים; ספורט; שונות; שירותים;
כישורים: עיתונאי לשעבר, בתפקידי עריכה ועריכה לשונית. בעבר הרחוק יותר עסקתי במגוון עבודות, החל מפקיד קבלה במלון ועד לפקיד במשרד עורכי דין. בעל רוח צעירה, שיודע לעבוד גם בצוות ומוכן ללמוד כל תחום מתאים חדש. מעוניין בעבודה לא פיזית, במשרה מלאה ובשכר חודשי קבוע ובטוח, באזור חיפה והקריות

לחץ לפרטים
שם: קרלוס
אזור: הרצליה
תחומי עיסוק: שירותים;
כישורים: אני אומנם מבוגר אבל "במצב כללי טוב", עם כושר פיזי, ומטבעי אני פעלתן וחברתי. הייתי רוצה, בתשלום, לארח חברה לאנשים מבוגרים, לקרוא עתון למי שמתקשה בכך, לשוחח, ללוות אותם לקניות, לקופת חולים, לטיול, סרט וכו'. בעבר עסקתי במשחק בתיאטרון, גם ניהלתי מוסד שעסק בקשר ארגנטינה -ישראל, בתפקיד זה ארגנתי פעילויות חברתיות ותרבותיות.

לחץ לפרטים
שם: צביקה
אזור: הוד השרון
תחומי עיסוק: עסקים; שירותים; שיווק ומכירות;
כישורים: 35 שנים עצמאי לאחר מכן מנהל אזור בענף ההפצה והעיתונות באזור כפר סבא >הוד השרון

לחץ לפרטים
שם: אילנה
אזור: תל אביב
תחומי עיסוק: בריאות; ילדים; עבודות בבית; פקידות, עבודה משרדית; עסקים; מדיה, תרבות; שונות; שירותים;
כישורים: שלום, שימשתי כמזכירה למנכ"ל מספר שנים בחברה ממשלתית, כמזכירה לעו"ד, ובשנים האחרונות עבדתי בניהול ובמכירה בעסק הפרטי לנעליים. כמו"כ שימשתי כבייביסיטר וכמו"כ בחנות וירטואלית לספרים שלי. מעוניינת לעבוד בעבודה מספקת בשטחים שונים ככתוב מעלה. לנהל עסק, לעבוד עם ילדים, לעבוד מן הבית, ולהרוויח משכורת הגונה והוגנת בהתאם. תודה.

תוצאות נוספות
 ..